Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

چوب نراد

چوبی به رنگ سفید تا سفید مایل به کرم تا قهوه ای مایل به صورتی ، راست تار و دارای نقوش زیبایی است.

چوبی است سبک ، نرم و کم دوام که کار با آن آسان است و در کارهای ساختمانی ، مبل سازی ، قفسه سازی ، بسته بندی و کاغذ سازی از آن استفاده می شود.

صنوبرهای واقعی که برای تشخیص چوب از صنوبر داگلاس از آن به عنوان گیاهان واقعی یاد می شود ، از بیش از 40 گونه در آمریکای شمالی تشکیل شده است ، اما تنها هفت گونه چوب تجاری تولید می کنند. در شرق آمریکای شمالی ، یک گونه اصلی وجود دارد … صنوبر گل حنا (Abies balsamea) از آلبرتا گرفته تا نیوفاندلند ، جنوب تا ویسکانسین و نیویورک. بیشتر چوب در کانادا است. صنوبر بالسام درخت رسمی نیوبرانزویک است.

در ضلع غربی قاره ، گونه های تجاری چوب صنوبر عبارتند از: صنوبر ساب آلپین (A. Lasiocarpa) ، صنوبر قرمز کالیفرنیا (A. Magnifica) ، درخت بزرگ (A. Grandis) ، درخت اصیل (A. Procera) ، Pa-cific صنوبر نقره ای (A. Amabilis) و صنوبر سفید (A. Concolor). اگرچه درختان را می توان به راحتی به گونه های جداگانه ای تقسیم کرد ، اما به محض اینکه آنها را به چوب برش داد ، چوب همه ی صنوبرها شبیه هم است.

صنوبر بالسمین متقارن ترین گونه های مخروطی شمال شرقی است ، دارای یک تاج هرمی باریک است که در انتهای یک نوک گلدسته باریک ختم می شود. درخت صنوبر گل مرسوم معمولی حدود 60 فوت و قطر 1-1 / 2 فوت است ، اگرچه درختان بسیار بزرگتر (90 فوت قد و قطر 2-1 / 2 فوت) به ویژه در مناطق رشد خوب دیده می شوند. برخی از درختان صنوبر گل حنا 200 سال قدمت دارند. صنوبرهای گل حلوایی یک انتخاب محبوب برای درختان کریسمس است زیرا سوزن ها برای مدت طولانی تازه می مانند. برای درختان کریسمس ، درختان سالانه تراشیده می شوند نه اینکه اجازه داده شوند “وحشی” رشد کنند.

این چوب برای استفاده در مبلمان ، الوارهای ساختمانی (2×4 ، 2×6) ، تخته خرده چوب و خمیر کاغذ استفاده می شود. اغلب اوقات که الوارهای ساخت 2×4 در یک حیاط چوبی محلی در آمریکای شمالی خریداری می شود ، مهر درجه الوار نشان می دهد که گونه SPF است ، که ترکیبی از صنوبر ، کاج و صنوبر است. صنوبر در این گروه صنوبر گل حنا است که به آن صنوبر کانادایی یا صنوبر شرقی نیز گفته می شود.

چوب خود تا حدی در برابر مایعات نفوذ ناپذیر است. این می تواند روی پایان دادن به خصوص با لکه های پایه آب تأثیر بگذارد.

برخی گزارش ها از درماتیت تماسی ناشی از رزین از عناصر واقعی است. با وجود این ، گزارش شده است که رزین صنوبر گل سرخ دارای خواص دارویی خاصی است (که ما آن را تضمین نمی کنیم): مسکن ، ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده. زمین دم کرده چای برای درمان سرفه ، مشکلات قلبی ، سرماخوردگی ، گوش درد ، روماتیسم و ​​سردرد فرض می شود.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button